1. kārta

Lielākas sakņu sistēmas izveidošanai, barības vielām un cīņai ar slimību izraisītājiem

Smidzināšana pēc sadīgšanas

Bioloģiskie produkti veicina gan jaunu augu sakņu veidošanos, gan auga virszemes daļas augšanu. Šī iedarbība ir ilglaicīga. Baktēriju kolonijas auga sakņu sistēmā izveido dzīvu “skafandru”. Tās fiksē atmosfēras slāpekli, vienlaikus atbrīvojot fosforu no augsnē esošajiem nešķīstošajiem savienojumiem. Pateicoties sinerģijai ar augu, baktērijas papildus stimulē tā augšanu, jo izdala dažādus viegli uzņemamus hormonus un skābes. Augot labo baktēriju koncentrācijai, samazinās kaitīgo mikroorganismu daudzums, tāpēc augi ir veselīgāki.

Izsmidzinot baktēriju sporas, tās migrēs līdz auga sakņu sistēmai, kur sāks strauji vairoties. Baktērijas dzīvo un vairojas augsnē, tāpēc augus smidzināt vajadzētu agrīnā dīgšanas stadijā. “Biomas GROW” un “Biomas PROTECT” produkti, uzsmidzināti nepieciešamo kopšanas darbu laikā, palīdzēs sējumiem labāk sagatavoties ziemošanai un mierīgi gaidīt pavasari.

Produkti:
2. kārta

Barības vielas visas veģetācijas laikā

Pirmā pavasara smidzināšana

Ziemā, kad veģetācija bija apstājusies, augs ir zaudējis daļu labo baktēriju, tāpēc ziemāju sējumus pavasarī nepieciešams bagātināt ar “Biomas GROW”. Baktēriju sporas, nonākušas augsnē, nostiprināsies augu sakņu sistēmā, sāks strauji vairoties un pabaros augus ar fosforu, kāliju un slāpekli tad, kad augam visvairāk tas nepieciešams.

“Biomas GROW” sastāvā esošo baktēriju sporu maisījumam piemīt spēcīgas slāpekļa fiksēšanas un augsnē esošā nešķīstošā fosfora un kālija atbrīvojošas īpašības. Baktēriju atbrīvotie elementi ir viegli un efektīvi uzņemami.
Smidzināt pavasarī, kad atjaunojas veģetācija, pirmajā smidzināšanas reizē (stadija BBCH 11-29). “Biomas GROW” mikroorganismu komanda palīdzēs augiem ātrāk reģenerēties un kļūt spēcīgākiem pēc ziemas. Drīkst sajaukt ar šķidriem mēslošanas līdzekļiem vai augu aizsardzības līdzekļiem.

Produkti:
3. kārta

Organisko atlieku humifikācija

Cīņa ar patogēniem

Organiskās atliekas ir dabiska augsnes sastāvdaļa. Salmi uzkrāj barības vielas, kuras nepieciešams atdot augsnei. Katru gadu bioloģiskās daudzveidības dēļ augsnē pietrūkst mikroskopisko sēņu, kuras iepriekšējās ražas atliekas pārvērstu humusā.

 

Pēc ražas novākšanas pirms augu atlieku iestrādāšanas augsnē izmantojiet “Biomas ORGANIC”, kas paredzēts visu tipu augu organisko atlieku sadalīšanai. Lietojot preparātu, tiek atjaunotas dabiskās augsnes īpašības, palielinās humusa daudzums, netiek pieļauta organiskajās atliekās esošo patogēnu attīstība. “Biomas ORGANIC” sastāvā ir trīs sugu Trichoderma mikroskopisko sēņu sporas.

Produkti:
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi ar Bioversio.com. Noklikšķiniet uz Iesniegt, ja esat izlasījis mūsu sīkfailu politiku un piekrītat tai. .